PopUp Aholic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Dbamy o Twoją prywatność.
Twoje dane są u nas bezpieczne.
Sprawdź naszą politykę prywatności.

  inwestycje2.jpg
  new_logo.jpg

  Ogłoszenie o zamówieniu


  Budowa instalacji produkcji ciepła z biomasy o mocy 10 MW w Wieluniu

  Termin składania ofert 2020-12-17 godzina 10:00.
   
  Ze względu na uwarunkowania techniczne niezależne od naszej firmy, prosimy o zadawanie pytań tylko i wyłącznie poprzez bazę konkurencyjności.

  W formularzu ofertowym zamawiający poprawił oczywistą omyłkę pisarską w postaci nagłówka kolumny i zamieścił w Bazie Konkurencyjności poprawiony formularz. Zgodnie z treścią opisaną w formularzu ofertowym w polach tabeli należy podać wartości netto.

  Opublikowane pytania i odpowiedzi

  Informacja z otwarcia ofert

  Nie wybrano żadnej oferty w związku z przekroczeniem kwoty, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania (23 124 000,00 brutto).

  EC Wieluń © 2017 wszystkie prawa zastrzeżone