PopUp Aholic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Dbamy o Twoją prywatność.
Twoje dane są u nas bezpieczne.
Sprawdź naszą politykę prywatności.

  prasa.jpg

  O ile droższe ciepło z gazu? - Dziennik Łódzki, dodatek Nasz Tygodnik 9 kwietnia 2004r.

  W związku z publikacjami prasowymi dotyczącymi doprowadzenia gazociągu do Wielunia, Zarząd Energetyki Cieplnej w Wieluniu podaje do wiadomości odbiorców ciepła kilka istotnych informacji.

  Energetyka Cieplna spółka z o.o. w Wieluniu działalność prowadzi zgodnie z przepisami Ustawy Prawo Energetyczne oraz Koncesjami na wytwarzanie i przesyłanie ciepła.

  Ustawa Prawo Energetyczne nakłada na przedsiębiorstwa ciepłownicze obowiązek opracowywania planów rozwoju, w których rozważa się różne warianty w celu zapewnienia rozwoju przedsiębiorstwa przy uwzględnieniu racjonalizacji przedsięwzięć oraz minimalizacji nakładów i kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwo tak, aby nie powodowały w poszczególnych latach nadmiernego wzrostu cen i stawek opłat za ciepło. Zapisy Ustawy zobowiązują również do zapewnienia ochrony interesów odbiorców, przed nieuzasadnionym wzrostem cen.

  Analiza opłacalności montażu pomp Wilo-Stratos w Energetyce Cieplnej Spółka z o.o. w Wieluniu.

  EC Wieluń © 2017 wszystkie prawa zastrzeżone